O Firmie

Poznajmy się

Jesteśmy firmą zajmującą się bezpośrednim importem odzieży używanej z Anglii, Irlandii i Szkocji. Działamy na polskim rynku odzieżowym od 15 lat. Dzięki korzystnym warunkom zakupu zaopatrujemy w Polsce wiele sklepów z odzieżą używaną o dużych metrażach (100m2 – 500m2) i mniejszych (25m2 – 75m2).

Nasze długoletnie doświadczenie w imporcie odzieży używanej przekłada się na dobrą jakość oferowanego towaru w naszej hurtowni odzieży używanej. Odzież którą proponujemy naszym klientom pochodzi głównie ze zbiórek Cash 4 Clothes (Pieniądze za Odzież) oraz Door to Door (od Drzwi do Drzwi). Firmy Brytyjskie, z którymi współpracujemy od wielu lat swoje zbiórki odzieży organizują w najzamożniejszych rejonach Anglii, Irlandii i Szkocji, co gwarantuje stabilną, dobrą jakość dostaw. Dzięki własnemu transportowi nasi pracownicy nadzorują załadunki poza granicami naszego kraju, dzięki czemu mamy większą kontrolę przy zakupie towaru.

Zapraszamy!

W imieniu Firmy FUKS zapraszamy właścicieli małych i dużych sklepów z odzieżą używaną, jak i hurtowni do stałej współpracy.