Odzież używana niesortowana z Anglii, Irlandii i Szkocji – oferta

odzież używana niesort  ubrania Anglia niesort
second handtania odzież
ubrania używanezbiórka door to door
Hurtownia odzieży używanej Fuks oferuje importowaną odzież używaną z Anglii, Irlandii oraz Szkocji. Sprzedajemy bardzo dobrej jakości towar niesortowany, znanych producentów. Asortyment ubrań obejmuje zarówno konfekcję damską, męską jak i dziecięcą, dostępną w różnych rozmiarach.

ZBÓRKA DOOR TO DOOR
Zbiórka odzieży używanej Door to Door przeprowadzana jest w najbogatszych rejonach Anglii, Irlandii, Szkocji
Polega na bezpośrednim odbiorze odzieży używanej od ofiarodawców z ich domów. Tak jak sama nazwa mówi Od Drzwi do Drzwi. Zebrana odzież przewożona jest do magazynów centralnych.

CASH4CLOTHESH czyli PIENIĄDZE ZA ODZIEŻ
Odzież używana pochodząca z punktów skupu odzieży używanej,które znajdują się w najzamożniejszych rejonach Anglii, Irlandii, Szkocji. Skupiona odzież przewożona jest do magazynów centralnych.

Oferujemy:

  • sprzedaż prosto z tira
  • dostawy całotirowe do klienta
  • powiadomienie sms
  • darmowy dowóz do klienta
  • stałym klientom udzielamy rabatów

Aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, wypracowaliśmy sobie solidne relacje z przedsiębiorstwami zagranicznymi. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne są dla Państwa stałe i regularne dostawy przy zachowaniu wysokiej jakości odzieży używanej niesort (w każdej dostawie) i właśnie do tych wymagań nieustannie się dostosowujemy. Nastawieni jesteśmy na długofalową współpracę, dlatego też zachowujemy wysokie standardy obsługi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją oraz przekonania się, że hurtownia odzieży używanej Fuks to rzetelny partner z którym chcieliby Państwo współpracować.

Copyright 2021 © Hurtownia odzieży używanej fuks-odziez.pl
Odzież używana z Anglii niesort.