FUKS

Odzież używana niesort z Anglii – hurtownia Fuks

Fuks to hurtownia odzieży używanej zajmująca się bezpośrednim importem odzieży niesort z najbogatszych rejonów Anglii, Irlandii oraz Szkocji. Bogate doświadczenie, które zdobyliśmy na przestrzeni lat oraz współpraca z rzetelnymi dostawcami pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Cechuje nas terminowość i profesjonalne podejście do każdego zlecenia.

Hurtownia Fuks proponuje Państwu oryginalną, wysokiej jakości odzież używaną niesort, pochodzącą ze zbiórek Door to Door oraz Cash 4 Cloths. Współpracujemy ze sprawdzonymi przedsiębiorstwami, przeprowadzającymi zbiórki odzieży używanej w Anglii, Irlandii oraz Szkocji. Takie podejście pozwala nam zapewnić regularne i systematyczne dostawy wprost do Waszych sklepów. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy bezpłatny transport na terenie całej Polski, zaś dla dużych kontrahentów (przy zakupie od 10 000 do 200 000 kg) bezpośrednio z zagranicy.

Kupując nasz towar, otrzymują Państwo nieprzebraną odzież używaną niesort w postaci takiej, jaką pozyskaliśmy w Anglii. Nie wybieramy najlepszych okazów – asortyment dociera do Państwa w niezmienionym stanie!

Proponujemy konkurencyjne ceny, atrakcyjne warunki współpracy oraz towar zgodny z oczekiwaniami Klientów. Z chęcią nawiążemy długofalową i korzystną dla obu stron współpracę. Jesteśmy w stanie obsłużyć zarówno małe jak i duże przedsiębiorstwa – zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją!  więcej >

AKTUALNOŚCI . Cash4Clother zbiórka charytatywna … więcej >

Copyright 2021 © Hurtownia odzieży używanej fuks-odziez.pl
Odzież używana z Anglii niesort.